سیگنال خرید خصدرا به دو هدف رسید

بروزرسانی تحلیل خصدرا – نمای هفتگی

در تاریخ 18 خرداد 98 سیگنال خرید خصدرا روی محدوده خرید 1300 تومان ارائه شد (برای مشاهده پست مربوطه اینجا کلیک کنید). از محدوده اشاره شده خصدرا تا 2100 تومان رشد کرد و به بازدهی 55% طی یک ماه کاری رسید. در تحلیل  قبلی خصدرا به اهداف سهم اشاره شد که دو هدف با این رشد، دیده شد.

اما این پایان کار صنعتی دریایی صدرا نیست. تصویر بالا نمای هفتگی سهم است. صرف نظر از شمارش و تحلیل الیوتی، در نمای بلند مدت الگوی سروشانه معکوس به زیبایی شکل گرفته است. خط گردن با حجم مناسب شکسته شده است و هدف این الگوی کلاسیک 2500 تومان است. به نظر، اصلاح اخیر خصدرا پولبک به خط گردن سر و شانه است که محدوده 1800 تومان برای خرید کم ریسک ارزیابی میشود. همچنین سهامداران میتوانند با حد ضرر 1800 تومان نگه داری کنند.

روی تابلوی سهم نیز خروج نقدینگی و قدرت بالای فروشنده دیده نمی شود. با عنایت به اینکه 31 تیر ماه مجمع عمومی فوق العاده سهم جهت تصمیم گیری برای افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی ها برگزار میشود و احتمال تصویب افزایش سرمایه برای خروج از ماده 141 قانون تجارت زیاد است و با توجه به توضیحات تکنیکالی ارائه شده، رشد سهم همچنان ادامه خواهد داشت.

نظر دهید

avatar
  آگاه شدن از نظرات جدید  
اطلاع رسانی درباره